Nasi specjaliści

Każdy członek naszego zespołu jest wykwalifikowanym specjalistą, który chętnie udzieli Państwu pomocy, odpowie na wszystkie pytania i doradzi w wyborze odpowiedniego leku.

Nasi specjaliści

 • Ludmiła Balcerkowska

  Ukończyłam Szkołę Policealną TEB Edukacja w Lesznie na kierunku technik farmaceutyczny. W swojej pracy staram się wykonywać powierzone obowiązki najlepiej jak potrafię. Miłośniczka zwierząt, lubię podróżować. Interesuję się również sportem. W życiu najważniejsza jest dla mnie rodzina. Moje motto życiowe: „Życie jest za krótkie żeby czekać”.

 • Lidia Bartkowiak

  Ukończyłam szkołę średnią o profilu ogólnym oraz Kurs Wychowawców Placówek Wypoczynkowych. Jestem doradcą klienta firmie finansowej. W aptece Grodzkiej jestem zatrudniona w charakterze pomocy aptecznej. Cenię sobie kontakt z ludźmi i zawsze chętnie staram się pomóc.

 • Ilona Białek


 • Patrycja Dudek

  W codziennym życiu kieruje się mottem|: „Nic nie dzieje się bez przyczyny”. Praca to moja pasja. Lubię pomagać innym i chętnie doradza pacjentom. Daje mi to wiele dla satysfakcji i radości. Interesuje mnie zdrowy styl życia oraz uroda, dlatego dodatkowo wybrałam studia na kierunkach: kosmetologia oraz dietetyka. W wolnym czasie uwielbiam jazdę na rowerze oraz długie spacery. Jestem optymistką i nie wyobrażam sobie życia bez uśmiechu.

 • Anna Kasprzak


 • Patrycja Kozłowska

  Ukończyłam Wielkopolską Szkołę Medyczną w Poznaniu i Wyższą Szkołę Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. W aptece Grodzkiej pracuję od 2011 roku. Zajmuję się sporządzaniem leków recepturowych, chętnie udzielamy też porad z zakresu specjalistycznej pielęgnacji skóry i stóp.

 • Mariola Liwerska

  Jestem osobą stanowczą, trzeźwo patrzącą na życie. To jednak nie pozbawia mnie optymizmu. Cenie bezpieczeństwo i uporządkowany styl życia. Lubię przyrodę, a szczególnie wiosnę w moim ogródku. Coś wspaniałego. Nie wadząc innym można żyć na swój sposób.

 • Małgorzta Magnus

  Jestem absolwentką Studium Farmaceutycznego w Krotoszynie. Po odbyciu odpowiedniej praktyki mogę pracować jako technik farmaceutyczny. Moja moja przygoda z apteką Grodzką zaczęła się w 2009 roku i trwa do dziś. Jak każdy mam lepsze i gorsze dni.

 • Sylwia Matuszczak

  Jestem absolwentką Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i Wydziału Biologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza Poznaniu. W aptece Grodzkiej pracuję od 2009 roku. Poza codzienną pracę z Pacjentami do moich obowiązków należy merytoryczna kontrola recept.

 • Małgorzata Popkowska


 • Honorata Skórzanek

  Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe w Poznaniu. Już od 16 lat spełniam się w zawodzie i od samego początku w zespole apteki Grodzkiej. Dużo satysfakcji przynosi mi niesienie pomocy naszym pacjentom swoją radą i rzetelną pracą. Staram się być sumienna w tym co robię i kieruję się maksymą „Dobroć wraca z podwójną siłą”.

 • Małgorzata Tylus


 • Agnieszka Wieczorek

  Skrupulatność połączona z duszą artystki to właśnie ja. Z wykształcenia - pedagog i farmaceutka. Z zamiłowania - osoba uwielbiająca pracować z ludźmi - wysłuchując, doradzając i pomagając. W życiu stawiam na ciągły rozwój, przez co stale poszerzam wiedzę oraz doświadczenie zawodowe, tak by móc jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki. Na co dzień jednak, oddaję się pasji szydełkowania oraz aktywności fizycznej. Żyję najpiękniej jak potrafię i spełniam się.

 • Ewa Maria Łożyńska

  Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Poznaniu i Wydziału Teologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza Poznaniu. Pracę w aptece Grodzkiej rozpoczęłam we wrześniu 2000 roku. Każdego pacjenta witam w szczerym uśmiechem.

Poradź się specjalisty

W trosce o dobro naszych pacjentów, oferujemy fachowe porady i profesjonalną pomoc opartą w dużej wiedzy i odpowiednich kwalifikacjach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o lekach stosowanych w naszych aptekach zapraszamy do kontaktu

image